+370 689 95542
santechnikopaslaugos@gmail.com
www.santechnikopaslaugos.lt
Marijampolė

SANTECHNIKO PASLAUGOS MARIJAMPOLĖJE IR VISOJE PIETŲ LIETUVOJE

Šalto, karšto ir kanalizacijos stovų remontas daugiabučiuose bei nuosavuose namuose,vamzdynų keitimas bei kiti santechnikos darbai bendrojo naudojimo patalpose ar butuose.

Sudarome darbų sąmatas. Profesionaliai suprojektuosime, ir tikrai už protingą kainą sumontuosime optimalų santechnikos (šildymo,vandentiekio,nuotekų) variantą jūsų namui,gamybinėms patalpoms .

Vandens apskaitų, uždaromosios armatūros montavimas, remontas ir keitimas .

Trūkusio vamzdyno remontas užvirinant ar keičiant, dalinis ar pilnas vamzdynų pakeitimas Naujų vandens šildymo įrenginių pajungimas, eksploatavimo metu atsiradusių gedimų šalinimas Vidaus ir lauko nuotekų sistemų montavimas.

Šulinių montavimas Lietaus kanalizacijos montavimas Avarijų pašalinimas kanalizacijos ir vandentiekio tinkluose,šildymo sistemose. 

Montuojame,remontuojame,renovuojame kieto kuro katilus,katilines ir šilumos punktus.

 Vedžiojame vidaus ir lauko vandens sistemas,įvedame į pastatus ir pajungiame. Statome hidroforus,giluminius siurblius.

Įrengiame grindų šildymą.  

Montuojame vidaus ir lauko nuotekų sistemas,rezervuarus,talpas,valymo įrenginius, Šildymo sistemų (radiatorių, vamzdynų,gyvatukų) montavimas, keitimas. 

Sanitarinių prietaisų (praustuvų, maišytuvų, dušo kabinų, bidė, klozetų, bakelių ir kt.) montavimas, remontas, keitimas.  

Įrengti lauko inžinierinius tinklus,drenažą, apskaičiuoti, sukomplektuoti ir pristatyti į objektą darbams reikalingas medžiagas ir įrengimus.

Vandens filtravimo sistemų montavimas.   

Vandens čiaupų ("kranų") prijungimas ir taisymas;  Skalbimo mašinų ir indaplovių pajungimas, perkėlimas;  Vonios įrangos (kriauklių, vonių, dušo kabinų) prijungimas ir taisymas Tualeto įrangos (klozetų, bakelių) prijungimas ir remontas.

 Užsakovo pageidavimu dirbame su įvairiomis medžiagomis, taikydami įvairias montavimo technologijas, metaliniais, variniais ir plastmasiniais vamzdžiais tačiau rekomenduojame ir teikiame pirmenybę europiniams patikimiems produktams.

Dirbame tik su profesionaliais įrankiais ir medžiagomis.

Čia paminėtos paslaugos nėra mūsų veiklos riba.  

Jei neradote ko ieškote, bet tai susiję su santechnika, susisiekite su mumis ir aptarsime kaip galėtumėm Jums padėti. 

Nesvarbu ar Jus domina nuosavas namelis, ar didžiulis daugiabutis,dirbtuvės ar sandėlys mes pasirūpinsim, kad jame VANDES ir ŠILUMOS netrūktų!

Suteikiamas garantinis ir pogarantinis nuo 2 iki 5 metų aptarnavimas.  DIRBAME VISOJE PIETŲ LIETUVOJE